Paminklo pasirinkimas: svarbiausios gairės, kurias reikia įvertinti

Ne visi gyvenime atliekami darbai yra malonūs. Kartais tenka daryti tuos, kuriems mums nekelia jaukių asociacijų, tačiau jie vis tiek turi būti atlikti. Vienas tokių darbų yra paminklo kapavietei pasirinkimas.

Kadangi šiuo metu paminklai yra labai įvairūs – net ir turint labai smulkmeniškus poreikius rasite tokį, kuris Jums labiausiai tinka. Kadangi su opcijomis galima susipažinti internete – be jokio vargo ir tikrai greitai rasite tinkamą paminklą.

O žemiau pateiksime aspektus, kuriuos reikia įvertinti renkantis.

  1. Dydis.

Žinoma, pirmiausia kinta paminklų matmenys. Kadangi tai dažniausiai yra pagal asmeninius poreikius kuriami daiktai – jie gali centimetrų tikslumu atitikti kapavietės „ poreikius“. Svarbiausia yra rinktis tokius, kurie yra racionalaus dydžio pagal kapavietę. Ar didesnis, ar mažesnis priklauso nuo erdvės – kur jis bus komponuojamas ir kokius žodžius ant jo norisi parašyti.

  1. Akmuo.

Kitas svarbus aspektas yra akmuo iš kurio paminklai bus pagaminti. Gal Jums labiausiai patinka marmuras, kuris yra laikomas modernumo simboliu? O gal granitas, kuris yra klasika? Abu akmenys yra patvarūs, tačiau kinta jų estetika. Dėl techninių charakteristikų galite tartis su paminklo gamybos specialistu.

  1. Spalva.

Taip pat susipažinkite su spalvine gama, kuri yra labai plati. Nuo dažniausiai pasirenkami pilkų arba juodų paminklų iki ryškesnių, baltesnių, kurie taip pat tinka ne visose kapavietėse, tačiau apsirenkami tokių, kurie nori sukurti unikalią amžinojo poilsio vietą.

  1. Kaina.

Kad ir ko ieškote – svarbu yra kaina. Tiksliai žinodami savo biudžetą – kur kas paprasčiau rasite ir tinkamą paminklą.

  1. Forma.

Taip pat galima rinktis iš labai daug ir labai įvairių formų. Nors stačiakampis yra klasika, tačiau galimybės tikrai yra kur kas didesnės. Galima įsigyti ir kvadrato formos, ir apvalius, bet kokius kitus, kurie Jums vizualiai yra gražesni ir skoningiausiai įsikomponuos į kapavietę.

Nepamirškite, kad paminklas yra perkamas daugeliui metų. Dėl to jau geriau investuoti kiek daugiau, tačiau būti ramiu, kad rastas – ne tik geros kokybės, tačiau ir estetiškai patrauklus, galiausiai, tarnaus daug metų bei bus kuo labiau atsparus aplinkos poveikiui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *