Vestuviniai žiedai: kaip išsirinkti Jums labiausiai tinkančius?

Ruošiantis vestuvėms reikia pasirūpinti daugybe įvairių organizacinių klausimų. Tačiau vienas svarbiausių yra vestuviniai žiedai. Tai svarbiausias vestuvių atributas, kurį ant rankos mūvėsite visą gyvenimą, tad žiedų pasirinkimui reikia skirti ne tik laiko, bet ir gerai apgalvoti, kokius žiedus rinktis.

Gaminti ar pirkti?

Pirmiausia, prieš ieškant žiedų, reikėtų nuspręsti, kur ketinate juos įsigyti. Pavyzdžiui, galite padaryti papuošalų ir juvelyrikos salonuose, kur rasite platų įvairių žiedų pasirinkimą. Čia siūlomi ne tik klasikiniai, bet ir modernūs bei šiuolaikiški žiedai, atitinkantys pačias naujausias mados tendencijas juvelyrikoje. Nusprendę žiedus rinktis čia, sutaupysite laiko, nes išsirinkę labiausiai patikusius, sumokėsite ir žiedus jau turėsite.

Kitas variantas būtų žiedus gaminti pas juvelyrą. Jeigu norite, kad žiedai būtų pagaminti pagal Jūsų pageidavimus, reikėtų iš karto įvertinti tai, kad šis variantas užtruks ilgiau. Žiedų gamyba gali užtrukti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių, priklausomai nuo paties užsakymo. Todėl jeigu norite, kad jūsų vestuviniai žiedai būtų pagaminti atskirai Jums, pradėkite ieškoti juvelyro likus daugiau nei mėnesiui iki vestuvių.

Su komfortu ar be?

Daugeliui būsimų jaunavedžių tenka išgirsti šį klausimą ir ne visi žino, ką tai reiškia. Nesvarbu, ar žiedus pirksite, ar norėsite juos gaminti pas juvelyrą, Jūsų būtinai pasiteiraus, ar norėtumėte, kad žiedai būtų su komfortu. Tai tam tikra sąvoka, reiškianti žiedo gaminimo principą. Žiedai su komforto zona yra kiek išgaubti viduje. Tai primena tai, lyg žiedas būtų padarytas iš dviejų sulipusių žiedų. Tai yra tam, kad žiedą būtų patogiau nešioti. Pirmiausia tokio tipo žiedai tinka žmonėms, kurių pirštai yra apvalesni arba link sąnarių platesni. Tuo tarpu jeigu pirštai lygūs, patogus nešioti ir  be komforto zonos pagamintus žiedus.

Reikėtų žinoti, kad žiedai su komforto zona dažniausiai yra kiek sunkesni, nes juos gaminant naudojama daugiau aukso. Tai reiškia, kad tokio tipo vestuviniai žiedai bus sunkiau pažeidžiami, jie nesilankstys. Žinoma, dėl to, kad jie daugiau sveria, jų kaina gali būti kiek didesnė nei tų žiedų, kurie pagaminti be komforto zonos.

Šiandien labai populiaru žiedus rinktis internetu. Juvelyrikos parduotuvės, tokios kaip Fashion Gold savo klientams siūlo labai platų žiedų pasirinkimą, tad apžiūrinėdami skirtingus variantus, pabandykite įvertinti ne tik žiedo dizainą, bet ir jo svorį bei pagaminimo techniką. Tai padės lengviau išsirinkti tuos žiedus, kurie labiausiai Jums tiks ir bus patogiausi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *