Kaip išsirinkti tinkamą medinį sodo namelį?

           Negyvenamieji mediniai sodo nameliai Europoje tampa vis populiaresni dėl savo funkcionalumo ir ekologiškumo. Erdvė gyvenamajame būste yra brangi, todėl menkaverčiai ar ypatingos priežiūros nereikalaujantys daiktai nebūtinai turi būti laikomi namuose. Jie puikiai tiks lauko sandėliuke ar sodo namelyje. Mediniai sodo nameliai – pigus būdas gauti papildomos vietos sukauptam turtui saugoti. Tačiau kaip išsirinkti TĄ, kuris tarnaus ilgai, tilps visi Jūsų daiktai, bet tuo pačiu bus pakankamai kompaktiška, kad neužimtų visos sodo erdvės? Tikimės, kad šie patarimai padės lengviau išsirinkti funkcionalų namą savo daiktams.

          Pradėkime nuo to, kad pasidomėkite, kokias funkcijas turės atlikti sodo namelis. Prieš žvelgiant į sodo namelius/namukus, rekomenduojame pagalvoti, kaip norite juos panaudoti. Jei norite pasilikti tik kelis sodo įrankius ir dviratį, jums prireiks mažesnio namo nei norintiems laikyti žoliapjovę, sodo baldus, dviračius, malkas. Apsvarstykite galimus kotedžo panaudojimo būdus: sandėliukas, automobilių/motociklų/dviračių garažas, sodo biuras (šiltuoju metų laiku naudoti kaip darbo/hobių studiją). Skirkite laiko pagalvoti, ko norite iš savo naujos sodo namelio. Šis pirkinys jums tarnaus ilgus metus, todėl svarbu išsirinkti tokį, kuris atitiktų dabartinius, o gal net būsimus poreikius.

            Sodo namelių rasite įvairiausių – nuo ​​itin mažų (mažesnių nei 1 kv.m) iki didelių (20 kv.m). Renkantis namo dydį svarbu atsižvelgti į du dalykus: kur bus namas (kiek vietos jam galima skirti) ir kiek daiktų jame bus saugoma. Visi žinome, kaip greitai spintos, kambariai, sandėliukai prisipildo daiktais, todėl jei sode užtenka vietos bet kokio dydžio kotedžui, rinkitės didžiausią. Taip investuosite į kur kas funkcionalesnį kotedžą, kuriame vietos užteks ne vieniems metams. Pagalvokite, kokius daiktus ir kokius matmenis planuojate laikyti kotedžoje, ir pasirinkite atitinkamo dydžio, aukščio ir durų pločio pastatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *