Šilumos siurbliai oras vanduo: ekspertų patarimai renkantis

Šilumos siurbliai oras vanduo jau dabar yra populiariausias šildymo sistemos tipas, naudojamas naujuose pastatuose, tačiau puikiai tinka net senos statybos būstui. Jeigu svarstote atnaujinti šildymo sistemą, dalinamės patarimais, į kuriuos svarbu atsižvelgti renkantis šilumos siurblį.

  1. Įvertinkite, kaip veikia šilumos siurbliai oras vanduo

Oras-vanduo šilumos siurblys džiugina paprastu, tačiau efektyviu veikimo principu: jis veikia paverčiant energiją iš lauko oro į naudingą šilumą. Per šaldymo procesą ir garų suspaudimo ciklą oras-vanduo šilumos perima ištraukia šilumą iš lauko oro taip pat, kaip šaldytuvas išgauna šilumą iš savo vidaus.

  • Pasidomėkite, kokios yra konkretaus šilumos siurblio savybės

Ne visi šilumos siurbliai oras vanduo yra vienodi, todėl turėtumėte palyginti skirtingus modelius, kad rastumėte tinkamiausią jūsų poreikiams. Ieškokite funkcijų, pvz., integruoto termostato, programuojamų nustatymų ir laikmačių, kurie padės valdyti energijos suvartojimą ir sutaupyti pinigų. Taip pat galite apsvarstyti išmanųjį atitirpinimą, oro filtravimo sistemas ir drėgmės valdymą.

Šios papildomos funkcijos gali dar labiau padidinti jūsų šilumos siurblio sistemos efektyvumą ir kartu suteikti papildomo komforto jūsų namuose. Kitos funkcijos apima triukšmo lygį, garantiją ir montavimo išlaidas. Prieš pirkdami būtinai pasidomėkite, kad išsirinktumėte savo poreikius atitinkantį šilumos siurblį.

  • Svarbus ir siurblio dydis

Šilumos siurbliai oras vanduo yra skirti įvairioms reikmėms. Kai kurie yra skirti naudoti dideliuose pastatuose, komercinėse patalpose ir net lauke, o kiti gali būti montuojami individualiame būste, viduje. Taigi, prieš perkant įvertinkite, ar šilumos siurblys oras-vanduo atitinka Jūsų būsto poreikius, nebus per mažas ar per didelis, neužims itin daug vietos namuose.

  • Įvertinkite šilumos siurblio dizainą

Taip pat svarbu atsižvelgti į pasirinkto šilumos siurblio estetiką. Kai kurie modeliai yra įvairių spalvų ir stilių, kurie gali lengvai įsilieti į jūsų namų interjerą. Kita vertus, kai kurie modeliai yra specialiai sukurti taip, kad išsiskirtų ir padarytų pareiškimą. Šilumos siurblio dizainas turi atitikti jūsų poreikius ir asmeninį stilių: taip jis neišsiskirs iš būsto interjero ir puikiai atrodys jūsų namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *