Kuo ypatinga bokštelio nuoma?

Auto bokštelio nuoma – tai puikus variantas verslui ar individualiems asmenims, kurie nori naudoti bokštelį statyboms ar kitiems darbams, tačiau neturi poreikio įsigyti šią techniką nuolatiniam naudojimui.

Kokius privalumus teikia bokštelio nuoma? Atsakome!

Lengvai atnaujinama įranga

Auto bokštelio nuoma rekomenduojama pradedantiesiems kranų operatoriams, kuriems reikia finansavimo pirmajam kranui įsigyti. Didelės kranų įmonės naudojasi kranų lizingu, kad padidintų mokesčių nurašymą nuo apmokestinamųjų pajamų.

Mažesnės nuomos kainos

Bokštelio nuoma gali reikšti mažesnes išlaidas: jums nereikės susidurti su tokiomis didelėmis įsigijimo, eksploatavimo, remonto išlaidomis, kaip pirkdami įrangą iš karto arba kai kuriais atvejais gaudami paskolą.

Mažiau rūpesčių dėl eksploatacijos

Jeigu esate bokštelio savininkas, su tuo ateina ir daugiau atsakomybės: ilgainiui tenka nerimauti dėl mokėjimo už techninę priežiūrą ir remontą. Tuo tarpu pasirinkus bokštelio nuomą, šiuo rūpesčiu teks  pasirūpinti įmonei, kuri teikia nuomos paslaugas. Tai reiškia, kad kai kas nors sugenda, galite tiesiog išsiųsti įrenginį atgal ir dažnai gaukite pakaitinę transporto priemonę, kol bokštelis bus suremontuotas.

Nuomos sutartis užtikrina, kad turėsite daugiau lankstumo

Krano ar auto bokštelio nuoma suteikia jums galimybę lanksčiau planuoti ateities darbus (svarbiausia – vykdyti nuomos sutartį, laiku atlikti mokėjimus).

Be to, priklausomai nuo paslaugų tiekėjo, jūsų nuomos sutartis taip pat gali būti sudaryta taip, kad galėtumėte pasirinkti, kas nutiks kranui pasibaigus nuomos sutarčiai: galite pasirinkti išperkamosios nuomos variantą, jeigu tokia galimybė yra. Tai reiškia, kad pasibaigus sutarties laikotarpiui, atlikus reikalingas išmokas, auto bokštelis atiteks Jūsų nuosavybėn.

Ką būtina žinoti apie bokštelio nuomą?

Prieš išsinuomojant bokštelį, pasirinkite atsakingą įmonę, kuri pasiūlo geros kainos garantiją ir užtikrina, kad turimi įrenginiai tikrai kokybiški.

Taip pat įsitikinkite, kad įrenginys yra tinkamai apdraustas, taip pat pasirūpinkite visais reikalingais dokumentais iš savo pusės. Tikėtina, kad tikslūs draudimo apsaugos reikalavimai gali skirtis priklausomai nuo paslaugų teikėjo, tačiau kai kurie standartiniai draudimai apima:

  • Gedimai ir pažeidimai, atsiradę dėl operatoriaus klaidų ar aplinkos sąlygų.
  • Pažeidimai, kurie nutinka, jei netyčia pakeliami per dideli kroviniai.
  • Papildoma apsauga nuo gamtos stichijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *