Rekomendacija pagalbai kelyje – tralas Klaipėda

Visi ne kartą esame matę tralą, kuris vežą kitą transporto priemonę ar panašų krovinį. Tokia pagalba tikrai gana dažnai yra kviečiame, nes labai reikalinga ištikus bėdai bei nelaimei kelyje ar net prie namų. Visada gera ir naudinga turėti patikimą kontaktą, kuris teikia šią paslaugą. Tad drąsiai galiu rekomenduoti, kad tralas Klaipėda man nuoširdžiai padėjo ištikus bėdai kelyje, kai reikėjo tralo paslaugų.

Niekada negali žinoti, už kurio kampo laukia bėda ar nelaimė. Niekas nuo to nėra apsaugotas ir negalime to suplanuoti. Bet gerai, kad yra galimybė sulaukti pagalbos. Būtent taip ir buvo nutikę kelionėje į pajūrio kraštą iš laikinosios sostinės.

Važiuoti autostrada gera ir patogu. Galima klausytis muzikos ir dainuoti. Gali per kolonėles skambėti ir skaitoma knyga. Visada smagu sustoti kavos pertraukėlei ir toliau lėkti su vėjeliu. Bet už kurio kampo lauks nelaimė niekada nebuvau numatęs. Gerai, kad nelaimė nutiko šviesiuoju metų laiku, nors labai mandagūs ir paslaugūs tralas Klaipėda darbuotojai man sakė, kad jie budi visą parą ir yra pasirengęs atvykti į pagalbą bet kuriuo paros metu. Net nėra svarbi ir savaitės diena, bet kada – tai šventinė ar įprasta darbo diena, pagalbos kelyje visada gali prireikti. Mano atveju tai buvo savaitgalio vidudienis.

Mano mašina nėra didelė, bet tai nėra esmė, ji labai laisvai tilpo ant tralas Klaipėda įmonės traliuko. Iš pažiūros jis pasirodė nedidukas, nes mano dvivietė transporto priemonė jame atrodė dar mažesnė nei yra iš tikrųjų. Tralas Klaipėda turi tokią transporto priemonę, su kuria atvyksta suteikti pagalbą kelyje, kuri yra su 5,20 metrų ilgio ir 2,00 metrų pločio nuvažiuojančia hidrauline platforma bei hidrauline gerve. Gali būti transportuojamos įvairios motorinės transporto priemonės, kurių svoris yra iki 3,5t.

Nors Traldova.lt darbuotojai sakė dažniausiai dirba Klaipėdos apskrityje ir iškvietimai būna į Palangą, Šventąją, Kretingą, Klaipėda, Gargždus ar Juodkrantę, bet tenka pasiekti ir Nidą bei visus kitus aplinkinius rajonus ar net dar toliau. Nežinia kur, kam, kada ir kokios pagalbos gali prireikti. Jie gali padėti tiek su automobilio transportavimu, kaip ir mano atveju, tiek ir bendrai su tralo paslaugomis arba reikiama technine pagalba kelyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *