Kodėl  veterinarijos klinika turi būti lankoma reguliariai?

Jeigu jau turite naminį gyvūną, tai teks prisiimti atsakomybę ir juo tinkamai rūpintis. Neužteks vien tik pašerti ir, jei reikalinga – išvesti į lauką pasivaikščioti. Tai – gyvas padaras ir jam taip pat reikalinga meilė, švelnumas, Jūsų suteikiamas rūpestis bei visapusiška veterinarijos specialistų priežiūra. Profesionali pagalba Jūsų augintiniui užtikrins jo teisingą vystymąsi bei dovanojamą gerą nuotaiką šeimininkui. Veterinarijos klinika, kurioje dirba skirtingų specializacijų gydytojai, rasite skirtingas jų teikiamas paslaugas: nuo įprastų apžiūros procedūrų iki net itin retų egzotinių gyvūnų gydymo, gali Jums ir Jūsų naminiam gyvūnėliui suteikti tiek skubią pagalbą, tiek ir reguliarų sveikatos patikrinimą. Kodėl svarbu, jog laiks nuo laiko pasirodytumėte veterinarijos gydytojui, skaitykite toliau.

Katės ir šunys – dažniausiai lietuvių namuose sutinkami augintiniai. Kiekviena šeima ar pavieniai asmenys stengiasi jais tinkamai ir pasirūpinti. Jie negaili skanesnio kąsnelio, rūpinasi, kad būtų minkštas guolis, prižiūrėtas kailiukas bei laiku nustatyta netikėtai užklupusi liga. Būtent pastaruoju atveju dažniausiai veterinarijos kliniką drvet.lt ir atranda lietuviai. O tam, kad išvengtumėte įsisenėjusios ligos simptomų, labai svarbu laiku tam užkirsti kelią, t.y. kasmet reguliariai atvykti pas veterinarą. Profesionalių specialistų atliktas prevencinį gydymą gali padėti apsaugoti Jūsų auginamą gyvūną nuo užklumpančių pavojų. Tai yra reikalinga dėl to, kad būtų užtikrintas geros gyvūnėlio sveikatos palaikymas ir taip reikalingos priežiūros suteikimas. Tokios procedūros užtikrina jo sveiką bei ilgą gyvenimą.

Kaip ir mums, žmonėms, verta bent kartą per metus atvykti pas savo šeimos gydytoją atlikti profilaktinius tyrimus bei tam tikrai apžiūrai nuvykti pas kitus specialistus, taip ir verta leisti atlikti apžiūrą bei pakonsultuoti priežiūros ir mitybos klausimais Jūsų gyvūnui gali veterinarijos mokslus išmanantis specialistas. Jis tikrai galės patarti, ar jau reikalingi reguliarūs skiepai nuo tam tikrų virusinių ligų ar prevencinių priemonių naudojimas nuo išorės ir vidaus parazitų. Iš anksto pastebėtos sveikatos problemos ir tikslingai pritaikytas gydymas galės tiek ir sustabdyti ligos plitimą, tiek ir užkirsti jai kelią plisti. Veterinarijos klinika turi būti lankoma bent kartą per metus, o jei augintinis yra senesnis, vizitai turėtų būti dažnesni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *