Kodėl mums papildomai reikia naudoti maisto papildus ir vitaminus?

Vasara džiaugiamės saule, šiluma, vandens pramogomis, gera nuotaika, atostogomis bei visa galimybe gamtos suteikiamų gėrybių: uogų, daržovių, iš jų gaminamų sulčių, kokteilių ir pan. Tad daugelis net ir nebesusimąsto, kad dar reikėtų bei būtų naudinga papildomai vartoti maisto papildus bei vitaminus. Būna ir taip, kad vos tik prasideda vasara ir dalis žmonių ilgam laikui uždaro šių preparatų pakuotes. Tad smalsu pasidarė, kuri pusė teisi? Ar tie žmonės, kurie nevartoja vitaminų ir juos stengiasi prikaupti vartodami daugiau šviežių vaisių, uogų bei daržovių; ar tie, kurie vitaminus bei maisto papildus vartoja visus metus?

Vasarą tikrai kiekvienuose namuose padidėja vaisių dubens turinys bei nuolat daržo gėrybėmis papildomas šaldytuve esantis daržovių skyrelis. Reikia sutikti su mokslininkais, kad visgi dažniausiai mūsų organizmai nesugeba pilnai absorbuoti visų į jį patekusių medžiagų, nes kai kurių iš jų įsisavinimui yra būtinos kitos, papildomos medžiagos. Būtent tam ir yra skirti „biofitus“ vitaminai bei maisto papildai. Nereikia pamiršti, kad vasaros metu visi esame aktyvesni ir vis judame, daugiau sportuojame ar tiesiog darbuojames lauke: ravime daržus, žaidžiame kieme su vaikais, plaukiojame ir pan. Dėl tokio aktyvesnio judėjimo mes daug daugiau ir prakaituojame. Tai reiškia, kad šio proceso metu iš mūsų organizmo žymiai didesniais kiekiais pasišalina įvairios druskos kartu su svarbiomis mineralinėmis medžiagomis. Tad nepamirškime, kad reikia šias prarastas medžiagas bei mineralus atstatyti. Itin naudinga būtų naudoti natūralios augalinės arba gyvulinės kilmės „biofitus“ mūsų organizmą papildančias medžiagas. Šios kompanijos kosmetikoje yra naudojama tik natūraliai gamtoje randamos medžiagos ir nėra naudojami jokie sintetiniai pakaitalai ar juo labiau naftos produktai. Tad jie yra saugūs kiekvienam mūsų organizmui.

Taigi grįžtant prie prakuojant prarandamų medžiagų, tai mums vasaros metu būtina atstatyti kalio, magnio bei kitų svarbių mineralų kiekį organizme. Dėl šių medžiagų trūkumo gali pasireikšti greitesnis nuovargis, nusilpti kraujas, taip pat pasireikšti organizmo dehidratacija, ar net dažniau traukti mėšlungį. Tad nepamirškite ne tik vasaros metu, bet ir visais metų laikais gerti pakankamai skysčių, sveikai bei subalansuotai maitintis ir vartoti taip reikalingus vitaminus, maisto papildus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *