Keletas patarimų, kaip tinkamai pasirinkti žiedą

Norite pasipiršti mylimai merginai, tačiau neturite žiedo? Štai keletas patarimų, kaip tinkamai pasirinkti žiedą.

Vedybiniame gyvenime dažnai minimos kelios sukaktys – ne tik vestuvių metinės, bet ir jubiliejai. Sužadėtuvės sulaukia vis daugiau dėmesio, o sužadėtuvių žiedai, simbolizuojantys pasiruošimą santuokai, dažniausiai nešiojami visą gyvenimą. 

Taigi, kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedą? 

Vyrams, kurie nusprendė, kad nori pasipiršti, problema dažnai būna nerimas ir stresas. Pabandykime piršlybas suprasti ir padaryti lengviau – štai keli patarimai, kaip išsirinkti žiedą:

Pirmiausia turite žinoti, kas patinka pasirinktam asmeniui

Jei sužadėtuvės nėra staigmena, eikite apžiūrėti žiedo su savo būsima sužadėtine – išsirinksite jai tikrai patinkantį sužadėtuvių žiedą. Tačiau jei norite sužadėtuves paversti staigmena, kaip žinoti, koks žiedas patiks merginai? Kviesti į pagalbą artimą žmogų – gal seserį, pusseserę ar geriausią draugę?

Nuspręskite, kiek galite išleisti sužadėtuvių žiedui. Žiedo pirkimas neturėtų būti toks pirkinys, kuriam reikia visų santaupų, jau nekalbant apie paskolą. Pagrįstas įvertinimas, kiek galite išleisti žiedui yra būtinas, nes sužadėtuvių žiedai neprivalo būti labai brangūs. Atminkite, kad žiedo kaina tikrai neatspindi to, kaip jums patinka jūsų pasirinktas žiedas.

Metalo pasirinkimas taip pat yra svarbus, tad kokį sužadėtuvių žiedą pirkti? 

Sužadėtuvių žiedai dažniausiai gaminami iš aukso arba platinos. Jei vertinate patvarumą, tikrai laimi platiną. Maža to, ji tinka net labai jautriai odai ir alergiškiems žmonėms. Auksas turi ir privalumų, tokių kaip platesnė spalvų paletė: balta, rožinė, geltona ir net žalia. O gal kolekcionuojate sidabrinį žiedą? Pastarasis dažniau pasirenkamas, nes patrauklesnė kaina. Tačiau sidabras turi ir trūkumų – jis lengvai keičia formą, o metalas linkęs juoduoti ir prarasti pirminę išvaizdą.

Galų gale turite nuspręsti, ar jūsų sužadėtuvių žiedas bus papuoštas brangakmeniais, ar ne. Jei taip, ar rinktumėtės didesnį ar mažesnį? Kiekis nėra vienintelis aspektas, kurį turite nuspręsti. Taip pat svarbu, koks konkretus brangakmenis, kokia forma ir žiedo spalva. Nenustebkite, jei tai pati sunkiausia dalis. Bene populiariausi sužadėtuvių žiedų brangakmeniai yra deimantai, perlai, safyrai.

Na, o dar vienas labai svarbus aspektas – sužadėtuvių žiedo dydis. Jei sužadėtuvės bus netikėtos ir negalite išmatuoti mylimosios žiedo, kaip išsirinkti tinkamo dydžio žiedą? 

Kaip sužinoti merginos žiedo dydį?

Lengviausias būdas – paslapčia nusimauti merginos žiedą ir pagal tai nusipirkti sužadėtuvių žiedą. Blogiausiu atveju pirkite kiek didesnį žiedą – galite jį sumažinti. Išsirinkti sužadėtuvių žiedą gali būti iššūkis, todėl neatidėliokite to „paskutinei minutei“. Pasinaudokite graviravimo paslaugomis – tai suteiks Jūsų sužadėtuvių žiedui išskirtinumo ir charakterio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *