Kaip išsirinkti tinkamą kirpyklą?

 Apsilankymas pas kirpėją, ypač moterims, dažnai prilygsta vizitui pas stomatologą. Galbūt ne toks skausmingas, tačiau tikrai keliantis nerimą. Ar parinks tinkamą spalvą dažymui, ar nenukirps per trumpai, ar nepakenks ilgai puoselėtam ir taip mylėtam plaukui? Norint išvengti streso ir nerimo, būtina išsirinkti kirpyklą, kurioje dirba savo srities profesionalai, kurie atsižvelgs į jūsų poreikius, norus. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

Pirmiausia, žinoma, kainos ir kokybės santykis. Moterims dažnai tenka dažyti šaknis ar pakirpti galiukus. Na, o vyrams, kaip taisyklė plaukai auga gerokai greičiau, tad vizitas pas kirpėją tampa beveik kiekvieno mėnesio būtinumu. Esant dažnam kirpyklų lankytojui rekomenduojama rinktis kirpyklą, esančią šiek tiek toliau nuo centro ar didžiųjų prekybos centrų, nes pastarosiose kirpyklose kainos yra ženkliai didesnės. Klystate manydami, jog taip yra todėl, kad ten dirba geresni meistrai ar naudojamos kokybiškesnės priemonės. Dažniausiai didesnę vizito kainą lemia tai, jog kirpykla moka daugiau už nuomą, o tai – jūsų šukuosenai kokybės tikrai nepridės. Viena kirpykla Justiniškėse – akį džiugina jaukiu interjeru, prieinamesnėmis kainomis ir malonia atmosfera. Nuo centro ji lengvai pasiekiama 10 min. kelione automobiliu, o ir dėl parkavimosi nereikia sukti galvos. Taip pat iš visų miesto rajonų greitai galima atvykti autobusu. Kokybės ir kainos santykis tikrai nenuvils, o apsilankyti leisite sau tikrai ne kartą į metus.

Kitas, turbūt pats svarbiausias dalykas, į kurį reiktų atsižvelgti renkantis kirpyklą – kirpėjas. Labai svarbu, kad žmogus, kuriam patikite savo plaukus, ne tik mokėtų gerai kirpti ir dažyti plaukus, bet ir įsiklausytų į jūsų norus. Kirpykla Justiniškėse gali pasidžiaugti meistrėmis, kurios turi ilgametę patirtį, todėl visada padės klientui apsispręsti dėl šukuosenos, bei parinks tai, kas tinka prie jūsų veido bruožų. Šios kirpyklos meistrės dažnai susiduria su klientėmis kurios iš tamsiaplaukių, akimirksniu nori tapti šviesiaplaukėmis. Tačiau deja, šį rezultatą skubiai galima pasiekti tik negrįžtamai sugadinant plauką. Tad tikrai profesionali kirpykla niekada nerekomenduos drastiškų pasikeitimų vieno apsilankymo metu. Juk kiekviena kirpėja Vilniuje nuolat domisi naujomis technologijomis, tad tikrai pasiūlys kompromisą. Įvairios plaukų dažymo technikos dabar leidžia pasikeisti, tačiau atrodyti natūraliai ir nesugadinti savo plaukų. Svarbiausia pasirinkti tinkamą, savo darbą išmanančią kirpėją, kuriai svarbu ilgalaikis rezultatas.

 Na, ir paskutinis dalykas, į kurį reiktų atkreipti dėmesį – tinkamų priemonių parinkimas.

Dažnai po procedūros, kirpėja jums pasiūlo įsigyti savo kirpykloje esančių priemonių, kurios neretai kainuoja daugiau, nei pats kirpimas. Savo klientėms kirpykla Justiniškėse taip pat gali pasiūlyti produkcijos. Bet vertindama pastovių klientų lojalumą, ši kirpykla mielai parekomenduos ir produkciją, tinkančią būtent jūsų plaukų tipui, kurią kiekvienas žmogus gali įsigyti bet kuriame prekybos centre.

Išpuoselėti ir sveiki plaukai – tai tarsi žmogaus vizitinė kortelė. Tinkamai parinkus šukuoseną bei plaukų spalvą, žmogaus bruožai išryškėja. Tad labai svarbu išsirinkti kirpyklą, į kurią visuomet būtų jauku grįžti ir kur jus pasitiktų besišypsantys, savo darbą išmanantys plaukų meistrai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *