3 elektroninės prekybos patarimai, kaip padidinti mažųjų įmonių pardavimus

pardavimai

Elektroninė prekyba yra nuolat kintantis verslas. Tai skaitmeninio pasaulio, kuris nuo pat savo sukūrimo nuolat vystosi, dalis. Ir ne tik tai, bet ir tai, kad prie interneto jungiamės naudodamiesi įrenginiais, kurie kasdien tampa vis pažangesni ir praktiškesni.

Kad internetinė parduotuvė išliktų aktuali, ji turi neatsilikti nuo visų šių pokyčių.

Tačiau kai kurie dalykai niekada nesikeičia.

Elektroninės prekybos įmonėms visada reikės:

  • padaryti gerą pirmąjį įspūdį
  • rūpintis savo klientais
  • pasiekti juos ten, kur jie yra

Ši geroji praktika yra labai svarbi bet kuriai įmonei.

Šiame straipsnyje paaiškinsime naujausius e. prekybos patarimus, kaip pasiekti šiuos amžinus tikslus.

1. Padarykite gerą pirmąjį įspūdį klientams

Pirmąjį įspūdį apie jūsų elektroninę parduotuvę klientai susidaro labai greitai. Iš tikrųjų žmonėms užtenka tik 50 milisekundžių, kad nuspręstų, ar jiems patinka jūsų svetainė, ar ne.

Šis momentas yra labai svarbus, nes pirmąjį įspūdį galite sudaryti tik vieną kartą.

Elektroninės prekybos parduotuvės turi būti kuo kūrybingesnės, kad įgytų klientų visam gyvenimui.

Investicija į geriausią įmanomą svetainės dizainą yra pirmas žingsnis siekiant pagerinti naudotojų patirtį.

Taip pat turėtumėte perkelti savo parduotuvę į patikimą elektroninės prekybos platformą, pavyzdžiui, „BigCommerce” arba „Shopify”. Šiose platformose lengva sukurti aiškią ir logišką internetinės parduotuvės struktūrą.

Sukurkite verslo el. pašto adresą, kad įtvirtintumėte savo patikimumą. Vargu ar kas nors pasidomės, ką norite pasakyti, jei jūsų el. pašto domenas, be kita ko, baigiasi @gmail arba @yahoo.com. Dar blogiau, jūsų potencialūs klientai gali pamanyti, kad esate sukčius.

Norint sužavėti klientus, taip pat svarbu tinkamu laiku naudoti tinkamus iššokančiųjų langų šablonus.

Pavyzdžiui, neturėtumėte bombarduoti naujų lankytojų sveikinimo iššokančiaisiais langais. Prieš pradėdami rodyti nuolaidas, duokite jiems šiek tiek laiko susipažinti su svetaine (daugiau iššokančių langų patarimų rasite šiame straipsnyje).

2. Orientacija į klientą

Elektroninės prekybos verslas yra labiau nutolęs nuo klientų ir nėra toks prieinamas kaip įprasta parduotuvė. Prieš pirkdami klientai negali paliesti, pajusti ar išbandyti jūsų produktų.

Nors šios problemos išspręsti neįmanoma, galite ją kompensuoti keliais skirtingais būdais.

Pradėti reikėtų nuo to, kad paprasčiausiai patogiau pirkti iš interneto svetainės, o ne eiti į parduotuvę.

Tačiau to nepakanka.

Turite parodyti, kad vertinate savo klientus. Pavyzdžiui, galite pasiūlyti sąžiningą visų savo produktų kainą arba nemokamą pristatymą. Be to, turėtų būti lengva ir paprasta atlikti visą pirkimo procesą – nuo pasirinkimo iki kasos.

Dar vienas būdas parodyti, kad vertinate savo klientus, – puikus klientų aptarnavimas. Taigi įsitikinkite, kad investuojate į klientų aptarnavimo mokymus ir aprūpinate savo komandą veiksminga debesų kontaktų centro programine įranga, kuri leis jiems telefonu suteikti geriausią klientų aptarnavimo patirtį.

Užtikrinkite, kad žmonės iš bendravimo su jūsų įmone išeitų su teigiamais jausmais.  Galite net pasidalyti savo skaitmenine vizitine kortele su kiekvienu kliento užsakymu, kad kitą kartą, kai norės ko nors jūsų siūlomo, jie prisimintų apie jūsų įmonę.

Imkitės šių papildomų veiksmų, kad klientas liktų įsitraukęs į jūsų svetainę. Tai atsipirks ir paskatins juos pirkti.

Tačiau nepamirškite, kad klientai turi būti įtraukti ir po pirkimo. Pavyzdžiui, veiksmingos e. prekybos vykdymo strategijos gali palengvinti klientų grąžinimą. O tai svarbu, nes klientai, kurie gali lengvai grąžinti produktus, rečiau grąžina mokesčius arba palieka neigiamus atsiliepimus.

3. Būkite draugiški mobiliesiems įrenginiams

Vienas iš internetinio verslo patarimų, prie kurio nuolat grįžtame, yra mobiliojo ryšio svarba.

Paprastai tariant, šiuolaikiniame pasaulyje esate nesvarbūs, jei savo elektroninės prekybos verslo nekuriate atsižvelgdami į mobiliuosius įrenginius.

Laimei, lengva patikrinti, ar jūsų svetainė mobiliuosiuose įrenginiuose atrodo taip pat gerai, kaip ir staliniuose kompiuteriuose.

„Google” turi nemokamą mobiliesiems įrenginiams pritaikytą testavimo įrankį, kuris parodo, kaip jūsų svetainė atrodo mobiliuosiuose įrenginiuose. Joje taip pat siūloma, ką galite patobulinti savo svetainėje.

Optimizuodami svetainę, kad ji būtų kuo patogesnė, užduokite sau tokius klausimus:

  • Kaip jūsų navigacija veiks skirtinguose įrenginiuose?
  • Ar paspaudžiami elementai yra lengvai paliečiami?
  • Ar jūsų vaizdai gražūs visuose ekrano dydžiuose?
  • Ar pridėjimo į krepšelį, kasos ir mokėjimo eiga optimizuota skirtingiems ekranų dydžiams?

Išvados

Šiame straipsnyje aptarti elektroninės prekybos patarimai ir gudrybės gali pagerinti naudotojų patirtį ir konversijų rodiklius. Juose atpažįstami pagrindiniai klientų kelionės taškai, kurie gali lemti arba lemti pardavimą. 

Šių patarimų naudojimas pardavimams didinti reiškia, kad taip pat parengsite savo e. prekybos verslą pardavimui, jei ateityje nuspręstumėte pasitraukti. Visada geriausia praktika yra išlaikyti savo verslo optimizavimą. Dėkojame SharkLinker verslo paslaugų agentūrai, kuri pasidalijo šiais patarimais!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *