5 puikios idėjos, kaip suorganizuoti jaunimo vakarėlį

vakarėlis
Photo by Martin Lopez on Pexels.com

Neseniai paauglys sūnus organizavo gimtadienio vakarėlį mūsų namuose. Tai buvo turbūt pirmas kartas, kai jis tvarkėsi namus vienas pats, nevaromas ir be jokių grasinimų atimti telefoną. Gražu buvo žiūrėti… Visi likę šeimos nariai buvo „ištremti“ į kiną, prekybos centrą ir miestą su prašymu namo neskubėti ir pavėluoti kokias dvi valandas 😉

Grįžę paklausėme, ką veikė svečiai. Labai nuliūdino atsakymas – kad žaidėme Xboxu išsikepę picos ir žiūrėjome Youtube per televizorių. Su fantazija prastokai. O ką gi jie galėjo veikti. Štai bent 5 idėjos, kad veiklos per tokį vakarėlį (be alkoholio ir diskotekos) galima nuveikti jaunų žmonių kompanijai.

Teminiai fotosesijų kampeliai

Sukurkite kelių teminių fotosesijų kampelius, kuriuose vakarėlio svečiai galės fotografuotis. Tai gali būti paplūdimio tema, retro stiliaus ar futuristinis kampelis. Naudokite įvairius rekvizitus ir fonus, kurie padėtų susikurti unikalias nuotraukas. Tam reikės tik išmonės, kartoninių dėžių ir šiek tiek audinių. Net ir rūsyje galima padaryti puikių kadrų. Aišku, reikės šiek tiek pasukti galvas.

Pabėgimų kambarys namuose

Pasitelkite kūrybiškumą ir sukurkite „pabėgimų kambarį“ patys savo namuose. Galite pasirinkti temą, pvz., detektyvinę ar mokslinę fantastiką, ir paruošti įvairias užduotis bei galvosūkius, kuriuos svečiai turės išspręsti, norėdami „ištrūkti“ iš kambario. Pageidautina, kad kambarys būtų su raktu. Beje, galima laikinai nuimti ir rankeną 😉

Karaoke vakaras

Karaoke yra puiki pramoga, leidžianti svečiams ne tik dainuoti mėgstamas dainas, bet ir šiek tiek pasivaržyti. Paruoškite įvairių žanrų dainų sąrašą, kad kiekvienas rastų kažką pagal savo skonį. Pakaks paprasčiausios Spotify programėlės, kad būtų galima paleisti per televizorių.

Kinas po žvaigždėmis

Jei turite galimybę rengti vakarėlį lauke, organizuokite kino vakarą po atviru dangumi. Parinkite keletą filmų, kurie patiktų daugumai, o svečiai galės mėgautis jais gulėdami ant pagalvių ir antklodžių. Aišku, gali prireikti išsinuomoti didesnį projektorių, o ekraną atstos namo siena. Ši pramoga tinka tamsesniuoju paros metu, kai anksti temsta, o kambaryje nebėra, ką veikti.

Stalo žaidimų turnyras

Stalo žaidimai tik vaikams? Tikrai ne. Yra ne vienas stalo žaidimas, kurį kaip tik geriau žaidžia paaugliai ir suaugusieji. Taigi, organizuokite stalo žaidimų turnyrą. Pasirinkite populiarius žaidimus, tokius kaip „Monopolis“, „UNO“ ar „Alias“, ir sukurkite žaidimo turnyrą su prizais nugalėtojams. Tai ne tik smagu, bet ir skatina azartišką dalyvavimą. Taip pat visada galite pažaisti ir kortų žaidimus  tokius kaip „durnių“, pokerį, blackjack ar baccarat. Aišku, ne iš nusirenginėjimo ar tikrų pinigų. Nors viskas priklauso nuo žaidėjų amžiaus…

Visas vakarėlis turėtų būti intensyviai filmuojamas ir fotografuojamas. Po jo liks tik malonūs prisiminimai nuotraukose, o kai kurias bus galima įdėti ir į socialinius tinklus ar nusiųsti į „juokingiausių vaizdelių“ tipo TV laidas.

Reikia tik šiek tiek noro ir fantazijos. Tada nereikės valandų valandas dalintis dviem Xbox ar Playstation pulteliais, o kitiems mirti iš nuobodulio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *