Laidojimo paslaugų pasirinkimo niuansai

Nesvarbu ar artimo žmogaus mirtis užklumpa netikėtai ar tam ruošiamės jau kurį laiką, laidojimo rūpesčiai visuomet prislegia visu įmanomu sunkumu. Netekties valandą geriausia visais šiais rūpesčiais palikti rūpintis laidojimo biuro darbuotojams, nes artimiesiems šiuo laiku reikia atsisveikinti su velioniu, palydėti jį į  paskutinę kelionę. Juolab, kad patirties turintys darbuotojai visuomet padės tinkamai pasirinkti, kad laidojimo vargai kuo mažiau slėgų ne tik emociškai, bet ir finansiškai. Vienas pagrindinių dalykų, su kuriuos susiduriama organizuojant laidotuves – šarvojimo salė. Taigi, ką reikia žinoti apie tai?

Tam, kad būtų sukurta atitinkama atmosfera jaukioje šarvojimo salėje bus įrengtos kėdės ar suolai susirinkusiems, žvakidės su žvakėmis, stovai vainikams, skoningai įkomponuotos jūsų asmeninės dekoracijos ir, be abejonės, negarsiai grojanti gedulinga muzika. Tai tokie pagrindiniai dalykai, kuriuos siūlo kone kiekvieni laidojimo namai. Tačiau dažnai galite norėti kažko originalaus ar tik jums svarbaus, kas siejama su velionio atminimu. Visus reikiamus elementus, padėsiančius sukurti reikiamą nuotaiką, visuomet galima suderinti su organizatoriais.

Vien tik patogi ir jauki šarvojimo salė nėra vienintelis svarbus dalykas laidojimo ceremonijoje. Ne ką mažiau svarbi yra aplinka ir už šarvojimo salės ribų. Paprastai atsisveikinimas su velioniu trunka ne vieną dieną, tad  atskira patalpa svečiams su virduliais ir šaldytuvais, puikiai įrengta kondicionavimo ir šildymo sistema – labai svarbus šarvojimo salių privalumas. Tai suteiks komforto ir ramybės ne tik jums, bet ir iš toliau atvykusiems velionio draugams, giminaičiams ar bendradarbiams.

Ką dar jums gali pasiūlyti laidojimo namai? Nors žmogaus mirtis yra labai skausmingas dalykas, tačiau net ir tokį verslą plėtojantys verslininkai taiko įvairias nuolaidas, užsakius didesnį paslaugų paketą. Todėl vienuose laidojimo namuose gauti visus reikiamus atributus: drabužius, karstą, urną, žvakes, kryžius, gėles ir kt. yra labai svarbus ir skausmingus rūpesčius lengvinantis dalykas.

Kai kurios įmonės siūlo pilnus paketus, į kuriuos įeina ne tik salė, tačiau ir visi kiti laidotuvėms reikalingi aspektai. Daugelis laidojimo namų siūlo net ir pagalbą tvarkant įvairius dokumentus, balzamavimą, ritualines paslaugas, duobės kasimą, karsto nešimą ar net palaikų pargabenimą iš užsienio. Svarbiausia yra nesivaržyti ir aiškiai išdėstyti savo poreikius ir galimą skirti sumą.  Daugelis laidojimo namų veikia ištisą parą ir net nakties metu darbuotojai pakels ragelį ir atsakys į Jums reikalingus klausimus bei suteiks pagalbą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *