Klasikinis vonios interjeras: taisyklės

Gera, kad šiuo metu susikurti savo svajonių vonią tikrai gali kiekvienas. Paprasčiausiai prekybos vietoje siūlomos įrangos bei dekoro akcentai nekainuoja labai brangiai, tad rasti jums prieinamą ir kainos, ir kokybės santykį – paprasta. O kai dar norisi estetikos…

Patogu, kai tiksliai apsibrėžiate stilių, kadangi tuomet yra paprasčiau pirkti įrangą. Štai dažnam patinka klasika kvepiantis vonios kambarys, kadangi jis universalus ir po daugelio metų – nepabosta.

Žemiau pateiksime esmines tokio interjero taisykles.

Vonia ar dušo kabina?

Dažniausiai klasika yra neatsiejama nuo kokybės, tad šiuo atveju jokio skirtumo, ar jums labiau patinka vonia, ar dušo kabina. Kaip tarpinis variantas – mėgstamos ir dušo, vonios sienelės. Daugeliui patinka, kad jos nereiklios, tad ir po daugelio metų išlaiko savo kokybę. Apskritai kuriant stilių esminis aspektas yra švara. O ji neatsiejama nuo geros kokybės komponentų. Tad tos pačios dušo sienelės yra valomos labai paprastai, tad palaikyti tvarką nėra sunku.

Visgi, jeigu reikia tikslaus konkretumo, dažniausiai pažymima, kad vonia yra labiau tradicinis variantas. Tik tokiu atveju skoningiausiai atrodo didelės. Jos gražiausiai atrodo tik erdviose patalpose, tad jeigu kambarys yra mažas – geriausia rinktis dušą arba sieneles.

Spalvinis kismas

Dažniausiai klasikinio stiliaus interjere dominuoja tokios spalvos, kurios yra neutralios. Kai kurie net teigia, kad geriausiai tinka būtent žemės spalvos. Jos dažniausiai nėra ryškios, tačiau tikrai atrodo puikiai. Tokiu atveju ir vonia, ir dušo kabina gali būti ne tik balta, kaip daugeliui atrodo, tačiau taip pat ir ruda bei smėlinė. Svarbiausia, žinoma, kad ji vizualiai skoningai derėtų visoje patalpoje. Ir tikrai, vonia arba dušo kabina gali būti visos patalpos akcentas.

Malonių spalvų sienelės – www.arsan.lt svetainėje.

Daugiau dėmesio plytelėms

Taip pat siūlome rinktis tokias plyteles, kurios yra puoštos skoningais raštais. Tik tokiu atveju reikia žiūrėti, kad tų raštų nebūtų per daug. Būtent raštai dažniausiai siejami su klasikiniu interjeru. Taip pat kaip ir įvairios geometrinės figūros. Jos tikrai gali sukurti įmantrų interjerą, tik šiuo atveju reikia daugiau dėmesio saikui.

Kadangi vonia dažniausiai komponuojama daugeliui metų – svarbu yra pasirenkamų daiktų kokybė. Dėl to geriausia per daug netaupyti. Ir tokiu atveju, kai perkamos plytelės, ir tokiu atveju, kai ieškoma tobula, jums labiausiai tinkama dušo kabina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *