Kanalinio polikarbonato panaudojimas buityje. Konsultuoja meistras

Daugelis lietuvių labai įvairus namų bei lauko zonos projektus bando kurti patys. Tai yra puiki galimybė ne tik sutaupyti, tačiau taip pat ir pačiam atlikti įvairius projektus, įgyvendinti idėjas, kurios leis namuose ir lauko erdvėje turėti daugiau asmeniškumo. Juk gera būti tokiose erdvėse, kuriose yra kurta viskas jūsų paties.

Štai viena iš medžiagų, kuri dažniausiai leidžia labai laisvai išnaudoti jos galimybes ir tuo pačiu kurti vienetinius projektus, yra kanalinis polikarbonatas. Jį įsigyti galite https://e-heliopolis.lt/. O ką su juo veikti? Atsako meistras Karolis.

Šiltnamių statybai

Kanalinis polikarbonatas yra tobulas sprendimas tiems, kurie nori šiltnamio pagaminti savomis rankomis. Tereikia pasigaminti karkasą, kuris gali būti labai įvairus. Tam puikiai tinka ne tik prekybos vietose siūlomi lankai, tačiau ir aliuminio profiliai, kurie taip pat gali būti labai įvairūs.

„Lietuvoje dažniausiai šiltnamiai ir yra polikarbonatiniai. Daugeliui žmonių patinka, kad pagaminta konstrukcija su dangalu yra labai patvari, tad tarnauja daug metų. Tačiau taip pat ir ne itin reikli, o kur dar maža kaina“, akcentuoja specialistas.

Terasoms

Karolis teigia, kad polikarbonatas yra labai puikus sprendimas ir terasoms. „Iš šio plastiko yra gaminamas ir stogas, taip pat ir siena, kitos dalys. Svarbiausia, kad šiuo metu galima rasti labai skaidrų polikarbonatą, kuris atrodo kaip stiklas. Taigi, siejasi su kokybe, tačiau medžiagos kaina nėra itin didelė“,- pasakoja meistras. Panaudojimo galimybės yra labai plačios, tad kiekvienas renkasi pats – kaip ir kurias dalis komponuoti.

Stoginėms

Galiausiai, šis medžiaga taip pat labai apsitarnauja, kai reikia statyti stogines. Ne tik žmogui, tačiau ir transporto priemonėms. Kadangi patys lakštai gali būti labai dideli – bet kokią idėją paversti realybe yra gana paprasta.

Daugeliui patinka ir gera šios medžiagos kaina. Kad ir kokia idėja yra Jūsų galvoja, geriausia, kad ji gali būti ne tik gana greitai įgyvendinama naudojant geros kokybės ir labai paslankias medžiagas, tačiau taip pat ir nebūti per daug brangi. Tai yra svarbus privalumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *