Kaip pagerinti sekso kokybę?

Geras seksas gyvenimui suteikia kur kas daugiau spalvų ir tai yra faktas. Tiesa, ne visada užtenka tik norėti, kad seksas tikrai būtų geras. Dažnai reikia imtis priemonių, kurios nudžiugins rezultatu. Ir jokio skirtumo, kas yra Jūsų sekso partneris ir kaip dažnai yra užsiimam lovos žaidimais.

Pagerinti sekso kokybę galima tikrai gana paprastai. Ypač tokiu atveju, kai žmogus dar neserga ligomis, neturi erekcijos disfunkcijos, o jam tik reikia, kad erekcija truktų kuo ilgiau, kad būtų galima pajusti daugiau malonumo.

Pateiksime kelis metodus ir kelias priemones, kurias išbandžius mylėtis tikrai bus galima kur kas audringiau.

Power tabs

Visada pirmiausia siūlome išbandyti specialius papildus, kurie gali suteikti sekso metu kur kas daugiau ištvermės. Geriausias pasirinkimas yra natūralūs vitaminai, kurie ne tik suteikia daugiau jėgų, tačiau ir apskritai pagerina seksualinį gyvenimą. Powertabs turi būti vartojamas reguliariai, jeigu norite, kad poveikis tikrai būtų pats geriausias. Žinoma, galima vartoti ir kartą arba du, tačiau ir efektas nebus toks, kokio norima. Juk kaip ir visi kiti vitaminai, ypač tie, kurie yra kurti natūralių žolelių pagrindu, dažniausiai veikia geriausiai tuomet, kai yra palaikomas reguliarumas.

O šiuose geros kokybės papilduose yra komponuojamos šios vaistažolės, kurios daro teigiama poveikį vyro ištvermei sekso metu:

 1. Rausvosios radiolės;
 2. Švelnusis skambalėlis;
 3. Gutaperčinė eukomija;
 4. Kiniško branta augalo;
 5. Gervuogės;
 6. Ožerskis;
 7. Kininis skudutis;
 8. Kininis citrinvitis;
 9. Kininė lapė;
 10. Kininis cinamonas;
 11. Šiurkštusis saistris;
 12. Biotos sėklos;
 13. Dioskorėjos šakniastiebio;
 14. Paprastasis zizifas;
 15. Ir t.t.

Daugiau fizinio aktyvumo

Taip pat sekso kokybei didelę įtaką daro ir fizinis aktyvumas. Kadangi šiuo metu ne tik vyrai, tačiau taip pat ir moterys gyvena gana pasyviai natūralu, kad tai daro gana didelę įtaką ir jų seksualiniam gyvenimui.  Seksas yra sportas. Reikia, kad žmogaus fizinė būklė būtų kuo geresnė, kadangi tik tokiu atveju bus galima sekso metu ne tik pajusti daugiau, tačiau taip pat ir ilgesnį laiko tarpą užsiimti lovos žaidimais. Taigi, nesakome, kad žmogus turi aktyviai sportuoti, kad jo seksualinis gyvenimas būtų kur kas geresnis, tačiau dažniausiai reikia judėti tikrai daugiau, kad lovos žaidimai taip pat būtų geresnės kokybės.

Geras KMI

Greta fizinio aktyvumo būtinai norime papildomai paminėti, kad geras žmogaus KMI yra ne ką mažiau svarbus. Vėlgi, šiais laikais ne tik žmonės mažai juda, tačiau ir dažnai valgo kur kas daugiau nei jiems to reikia. Natūralu, kad tokiu atveju rezultatas yra kur kas didesnis svoris nei reikėtų ir dėl to pablogėja ne tik žmogaus seksualinis gyvenimas, tačiau taip pat ir kasdienybė apskritai.

Tinkamas partneris(-ė)

Gana dažnai prie žmogaus seksualinio gyvenimo problemų prisideda ir tai, kad žmogus mylisi ne su tuo žmogumi, kuris jam tinka. Paprasčiausiai kinta libido ir tai yra gana normalu. Žinoma, tai nereiškia, kad libido negali tapti vienodas. Gali, tik tokiu atveju reikia kuo daugiau kalbėtis. Kuo daugiau bus ieškoma kompromiso ir tokio sekso, kuris tinka abejoms pusėms – tuo didesnė tikimybė, kad žmogus tikrai kur kas geriau jausis sekso metu ir tuo pačiu labiau atsipalaiduos.

Poilsis ir mažiau streso

Taip pat siūlome nepamiršti, kad stresas daro neigiamą įtaką žmogaus gyvenimui. Natūralu, kad seksui taip pat. Urologai teigia, kad gana daug šiuolaikinių vyrų aktyviai ir susiduria su įvairiomis sekso problemomis dėl to, kad jie jaučia daug streso, gali būti, kad jie blogai miega ir jiems paprasčiausiai yra sunku atsipalaiduoti. Žinoma, nėra paprasta savo gyvenimą sureguliuoti taip, kad jame streso būtų kuo mažiau ir įtampa nebūtų gyvenimo dalimi. Įmanoma, tačiau dažnai reikia laiko, kol pavyksta rasti balansą. O kai pamatoma, kad tai galiausiai padėjo pagerinti ir sekso kokybę – dažniausiai liekama prie to, kad geriau yra visomis prasmėmis.

Pokalbis su specialistu

Žinoma, kai visi mūsų aptarti metodai, kuriuos įgyvendinti tikrai gali kiekvienas, jums nepadeda – tokiu atveju belieka ieškoti specialisto, kuris gali atidžiai įvertinti Jūsų sveikatos būklę ir pagal ją pateikti gydymo patarimus. Dažniausiai viskas prasideda nuo papildų vartojimo, tų pačių Powertabs, kuriuos minime. Kai jie nepadeda – kartais tokiu atveju yra siūlomi vaistai, tačiau tai jau yra gydymas, o ne tik bandymas kiek pagerinti padėtį. Galiausiai, kartais gali būti randamos įvairios indikacijos, kurios lemia, kad tik operacija leis susitvarkyti su problema. Tačiau tai jau yra rimtas gydymas ir dėl to geriausia tartis su savo sferos specialistais.

Svarbiausia yra suprasti, kad prasta sekso kokybė nėra norma. Tiek vyrams, tiek moterims. Reikia ieškoti priežasčių – kodėl seksas yra blogas. Pamačius, kad jis gali kelti kur kas daugiau gerų emocijų, esame tikri, kad norėsis dėti dar daugiau pastangų ir džiaugtis malonumais, kurie neturi nei pradžios, nei pabaigos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *