Graviravimo lazeriu galimybės ir privalumai

Šiuolaikinės technologijos tiesiog atima žadą. Inovatyvios įrangos pagalba galima pagaminti ne tik labai įvairius daiktus, tačiau taip pat ir juos dekoruoti pasitelkus pažangias technologijas. Viena tokių yra graviravimas lazeriu.

Graviravimas lazeriu pirmiausia džiugina savo inovatyvumu bei labai plačiomis galimybėmis, kurios atveria plačius bet kokio objekto apdirbimo būdus. Tokias paslaugas teikia Gravideja.lt specialistai, kurie be jokio kontakto su konkrečia medžiaga gali sukurti vaizdą, tekstą, logotipą, praktiškai bet ką ant konkretaus daikto, paviršiaus. Viskas yra daroma su specialiomis graviravimo staklėmis.

Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad specialios staklės padeda pasiekti maksimalų tikslumą, išgauti tokį vaizdą, kokio tikimasi bei išvengti netikslumų, kurie gali būti padaromi dekoruojant rankiniu būdu.

Graviravimas lazeriu gali būti atliekamas ant:

  • Metalo;
  • Medienos;
  • Stiklo;
  • Odos;
  • Kitų medžiagų.

Apskritai galimybės yra neribotos, tad svarbiausia yra tartis su įmone, kuri teikia tokias paslaugas, tad specialistai atsakys į visus klausimus ir padės geriau suprasti tokios paslaugos galimybes ir privalumus.

Esminiai lazerinio graviravimo privalumai, kurie dažniausiai ir skatina išbandyti šią technologiją, yra:

1.     Šis vaizdų perkėlimo būdas džiugina labai aukšto lygio raiška, tad galutinis rezultatas yra stebinantis savo kokybe.

2.     Galima labai tiksliai ir detaliai perkelti vaizdus, itin preciziškai atkurti nuotraukas, paveiksliukus, užrašus – bet ką.

3.     Graviravimas atliekamas itin greitai.

4.     Šio tipo technologija džiugina ir akustiniais aspektais. Žinoma, tai svarbiausia patiems meistrams, kurie atlieka darbus.

5.     Išgraviruoti dirbiniai metų eigoje išlaiko savo kokybę, išlieka tokie patys kokybiški.

6.     Tinka ir dideliems, ir labai mažiems gaminiams, kuriuos norisi dekoruoti.

Graviravimas lazeriu – puikus pasirinkimas tuomet, kai norisi gana įprastus daiktus, kurie bus skirti dovanoms, dekoruoti taip, kad jie taptų kur kas asmeniškesni. Ne veltui labai dažnai graviruojami papuošalai, įvairūs stalo įrankiai, mediniai arba metaliniai indai – praktiškai bet kas. Tokiu atveju šabloniškos dovanos  tampa labai asmeninės. O tai yra puikus pasirinkimas ne tik tokiu atveju, kai ieškoma dovana mylimam žmogui, tačiau ir verslui, kuriam svarbu ant įteikimų dovanų palikti savo įmonės logotipą arba kitą ženklą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *