Dilema: SEO paslaugos ar „Google Ads“ reklama?

Kai kalbama apie įmonės pozicionavimą „Google“ paieškos tinkle, paprastai svarstomi du variantai: kompleksinės SEO paslaugos ir „Google Ads“ reklama. Tiek vienas, tiek kitas sprendimas turi savų privalumų ir savų trūkumų, todėl prieš priimdami sprendimą, ką rinktis, turėtumėte įvertinti jų pranašumus ir galimybes.

SEO paslaugos: pranašumai ir abejonės

SEO paslaugos yra viena patraukliausių reklamos formų, vertinama dėl galimybės sustiprinti įmonės pozicionavimą organiniuose paieškos rezultatuose. Tinkamai atlikti SEO darbai užtikrina gerą svetainės randamumą, padeda stiprinti prekės ženklo žinomumą ir formuoti tinkamą įmonės įvaizdį. Nereikėtų pamiršti, kad SEO paslaugos yra persipinusios su turinio kūrimo darbais, todėl, kreipdamiesi į profesionalus, galite būti tikri ne tik techninių niuansų sutvarkymu, bet ir kokybiško, jūsų veiklos pobūdį atitinkančio ir į kliento lūkesčius orientuoto turinio paruošimu. 

Investuodami į SEO paslaugas turėtumėte nepamiršti, kad tai gana ilgas procesas, reikalaujantis nuo kelių mėnesių iki pusmečio ar ilgesnio laikotarpio darbo, kad galėtumėte pamatyti realius rezultatus. Neapsigaukite – yra įmonių, žadančių itin greitus SEO rezultatus, tačiau paprastai jos naudoja „Google“ draudžiamus veiksmus, kuriuos pastebėję paieškos sistemos robotai jūsų svetainę gali pašalinti iš paieškos rezultatų. Ir priešingai, – dirbdami su patikima agentūra, pasiektais rezultatais galėsite džiaugtis ilgą laiką ir būti tikri geru savo svetainės randamumu.

„Google Ads“ reklama: pranašumai ir abejonės

Jei norite greitai pasiekti savo auditoriją „Google“ paieškoje, vienas patogiausių sprendimų tai padaryti – „Google Ads“ reklama. Naudodamiesi mokama paieškos tinklo reklama, galite iškart patekti į geriausiai matomas paieškos pozicijas ir tokiu būdu atkreipti savo potencialios auditorijos dėmesį. Vis dėlto, tai yra mokama reklamos forma, galinti pareikalauti gana didelio biudžeto, priklausomai nuo jums aktualių raktinių žodžių konkurencingumo ir tam tikrų techninių niuansų. Be to, nustojus mokėti už reklamą, jūsų randamumas gali kristi žemyn (nebent turėsite aukštus organinės paieškos rezultatus).

Kompleksiniai sprendimai maksimaliems rezultatams pasiekti

Jei norite pasiekti maksimaliai aukštus rezultatus, turėtumėte pagalvoti apie kompleksinį SEO ir „Google Ads“ taikymą. SEO paslaugos leis jums kryptingai augti organinės paieškos rezultatuose, tačiau tol, kol pasieksite pageidaujamas pozicijas, savo auditoriją galėsite pritraukti per „Google Ads“ reklamą. Neretai, kalbant apie kompleksinius internetinės rinkodaros darbus, įtraukiamas ir socialinių tinklų administravimas. Žinoma, konkretūs sprendimai individualiu atveju gali skirtis ir apie tai turėtumėte pasikalbėti su savo skaitmeninės rinkodaros agentūra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *