A. Milašiaus paminklų gamybos įmonė, kuo ji išsiskiria ir ką gali pasiūlyti?

Šios bendrovės išskirtinumas tame, jog praktiškai viską, kas susiję su kapais ir jų apipavidalinimu, galima atrasti vienoje vietoje. Todėl tai tikrai nebus vien tik paminklai, kaip gali pasirodyti iš pradžių. Kadangi tuo pačiu galima pasirinkti bei įsigyti tiek kapams pritaikytus akmenukus, tiek ir akmenines ar granitines plokštes. Lygiai taip pat galima užsisakyti ir kapų suoliukus ar iš tvirto akmens pagamintus staliukus. Be to, į šią bendrovę galimą kreiptis ir tuomet, kai paprasčiausiai reikia restauruoti kapavietę ir nežinote, nuo ko pradėti. Ir tai ne tik gausybė skirtingų paslaugų, bet ir didžiulė patirtis šioje srityje.

Patarimai norintiems paprastesnės kapaviečių priežiūros

Vieni tam skiria daugiau dėmesio, kiti mažiau. Tačiau niekas nenorėtų, jog jų artimųjų kapas būtų apleistas ir taip išsiskirtų iš kitų. Bet tuo pačiu dėl įvairiausių aplinkybių gali būti sudėtinga atvykti ir jį prižiūrėti. Aišku, galima samdyti tuo užsiimančius žmones, tačiau yra ir geresnių variantų. A. Milašiaus paminklų gamybos įmonė siūlo labai įvairias uždangas kapavietėms, kurios gana sparčiai populiarėja. Tai gali būti paprasčiausia skalda arba plytelės. Nors pastaruoju metu praktiškiausias variantas būtų granito arba marmuro plokštės. Kadangi jos nereikalaus praktiškai jokios priežiūros. Todėl kapavietė visuomet atrodys gražiai ir tikrai išsiskirs iš kitų.

Ar didelių investicijų reikia kapavietei?

Dažnai manoma, jog tam prireiks gana nemažos sumos. Tačiau tokia išankstinė nuostata ne visuomet sutaps su realybe. Kadangi amžinojo poilsio vietą galima įrenti ir su minimaliomis sąnaudomis. Tokią galimybę siūlo ir A. Milašiaus paminklų gamybos įmonė, kur galima rasti praktiškai viską, ko reikės kapo tvarkymui. Aišku, marmurinės plokštės bei išskirtiniai dideli paminklai tikrai nebus pigūs. Tačiau nenorintys išlaidauti atras ne ką mažesnį asortimentą kaip galėtų būti apipavidalinta kapavietė. Nors norint ją pilnai sutvarkyti gali prireikti ir tūkstančio Eurų ar net kiek daugiau. Bet visuomet verta pasikonsultuoti ir išsakyti savo lūkesčius bei bendrai ieškoti sprendimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *