Virtuvės plytelės: ekspertai paneigia paplitusius mitus

Virtuvės plytelės yra universalus pasirinkimas, kuris puikiai atrodys bet kokio dydžio patalpoje, name ir bute. Deja, apie plyteles svarstantys žmonės dažnai vadovaujasi niekuo nepagrįstais mitais. Nutarėme juos paneigti.

Mitas Nr. 1: virtuvės plytelės reikalauja daug priežiūros

Nors tiesa, kad ant plytelių matosi dėmės ir kiti nešvarumai, jų nesunku išvengti taikant kelis nesudėtingus priežiūros patarimus. Nesvarbu, ar rinksitės – porcelianines ar keramines plyteles, valant jas kokybišku valikliu, šios bus atsparesnės dėmėms ir ilgai atrodys nepriekaištingai.

Mitas Nr. 2: plytelė yra trapi, neilgaamžė apdailos medžiaga

Plytelės yra viena iš patvariausių grindų medžiagų. Jos puikiai tinka drėgnose, intensyviai naudojamose erdvėse: virtuvėje, koridoriuje ir net svetainėje. Kartais namų savininkai mano, kad plytelės yra trapios, gali lengvai lūžti ir įtrūkti. Tai netiesa. Tinkamai sumontavus, jūsų grindų plytelės tarnaus ilgus metus ir gali patirti daugybę piktnaudžiavimo, be jokių nusidėvėjimo požymių.

Mitas Nr. 3: virtuvės plytelės yra brangios

Kalbant apie įperkamumą, plytelės yra viena iš kišenei patogiausių statybinių medžiagų. Plyteles galima įsigyti įvairiausių kainų; nuo biudžetinių iki brangių variantų. Pavyzdžiui, masinės gamybos keraminės plytelės virtuvei patenka į apatinį kainų spektrą, o rankų darbo plytelės yra vienas iš brangesnių variantų.

Mitas Nr. 4: plytelės yra neoriginalus pasirinkimas

Tai visiškas mitas. Plytelės gali būti įvairių spalvų, stilių ir raštų. Kad ir koks būtų jūsų virtuvės stilius, galite rasti puikiai prie jo derančių plytelių. Tvirtas, margintas, dažytas rankomis – plytelių stilių yra kiekvieno skoniui.

Mitas Nr. 5: plytelės yra slidžios

Priešingai: modernios, iš kokybiškų medžiagų pagamintos plytelės yra ne tik estetiškos, bet ir labai funkcionalios. Jais patogu vaikščioti net basomis. Kiekviena virtuvės ar kito kambario plytelė turi būti atspari slydimui, todėl renkantis jas, investuokite į kokybę.

Mitas Nr. 6: virtuvės plytelės nėra atsparios karščiui

Plytelės yra labai atsparios karščiui ir puikiai veikia net tose vietose, kuriose įrengtos šildomos grindys: ne tik virtuvėje, bet ir vonioje, saunoje, pirtyje. Pasirinkę kokybiškas plyteles, tikrai nenusivilsite: tai atsparus, ilgaamžis sprendimas, kuris nereikalauja sudėtingos priežiūros, tačiau džiugina puikia estetika!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *