Pingu English – anglų kalbos stovykla vaikams

anglų kalbos kursai
Photo by Polina Tankilevitch on Pexels.com

Nuo ankstyvo amžiaus mokytis užsienio kalbų yra ne tik naudinga, bet ir smagu. Anglų kalbos stovykla vaikams Pingu English – tai puiki galimybė mokytis kalbos per žaidimus ir pramogas. Ši stovykla yra unikali dėl savo metodikos, kuri leidžia vaikams natūraliai ir nesudėtingai išmokti kalbą.

Pingu English metodika

Pingu English metodika yra sukurta pagal Oxford Brookes universiteto metodologiją, kuri yra orientuota į vaiko individualius poreikius ir sugebėjimus. Stovykloje naudojamas unikalus mokymosi procesas, kuris apima kalbos mokymąsi per žaidimus, dainas, teatrą ir kitas pramogas. Visi užsiėmimai yra struktūruoti taip, kad vaikai galėtų natūraliai įsisavinti naujas kalbos struktūras ir žodyną.

Stovyklos programos

Stovyklos programos yra kruopščiai paruoštos ir yra skirtos įvairiems amžiaus tarpsniams. Yra tiek trumpalaikės, tiek ilgalaikės programos, kurios apima tiek ryto, tiek visą dieną trunkančius užsiėmimus. Taip pat yra siūlomos teminės programos, tokios kaip „Pingu’s English Adventure”, kurios leidžia vaikams išmokti kalbos kontekste, per nuotykius ir eksperimentus.

Mokytojai ir darbuotojai

Visi Pingu English stovyklos mokytojai yra aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie moka sudominti vaikus ir paskatinti juos mokytis. Jie yra kruopščiai atrinkti ir nuolat tobulina savo kvalifikaciją. Be to, stovykloje yra dirbančių psichologų ir pedagogų, kurie padeda spręsti bet kokias kilusias problemas ir užtikrinti saugią ir patogią aplinką mokytis.

Pingu English – ne tik mokymasis

Pingu English stovykla nėra tik mokymosi vieta – tai taip pat pramogų vieta. Čia vaikai gali lankyti įvairias kūrybines dirbtuves, dalyvauti sporto žaidimuose, organizuojamose ekskursijose ir kituose renginiuose. Taip pat svarbu paminėti, kad stovykla užtikrina visišką anglų kalbos aplinką, todėl vaikai turi galimybę nuolat praktikuotis ir tobulinti savo kalbos įgūdžius.

Galutinėje analizėje, Pingu English anglų kalbos stovykla vaikams yra puiki galimybė ne tik mokytis ir tobulinti anglų kalbos įgūdžius, bet ir smagiai praleisti laiką, susirasti naujų draugų ir atostogauti. Tai neabejotinai yra viena iš geriausių investicijų į vaiko ateitį.

Pingu English mokyklos organizuojamos anglų kalbos stovyklos vyksta Vilniuje, Kaune ir Alytuje. Registruotis į stovyklas galite čia

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *