Lietuviški šiltnamiai ir jų ypatybės

šiltnamis

Šiltnamis – tai struktūra, leidžianti žmonėms reguliuoti klimato sąlygas, tokias kaip temperatūra ir drėgmė. Yra daug įvairių šiltnamių dizaino; tačiau apskritai šiuose pastatuose yra dideli plotai iš skaidrios medžiagos, kad būtų galima užfiksuoti saulės šviesą ir šilumą. Šiuolaikinių šiltnamių stogui ir sienoms dažniausiai naudojamos trys permatomos medžiagos – standus plastikas iš polikarbonato, plastikinės plėvelės iš polietileno arba stiklo paketai. Kai šiltnamio vidų veikia saulės spinduliai, vidinė temperatūra pakyla ir apsaugo augalus nuo šalto oro. Štai pagrindiniai klausimai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis šiltnamį, kuris geriausiai atitinka jūsų sodo poreikius.

Dydžio nustatymas

Kokia jūsų vizija? Norint pasirinkti tinkamo dydžio šiltnamį, reikia apgalvoti ką norėsite jame sodinti. Jei tai keletas sodinukų, jums užteks namo šiltnamio, tačiau jeigu planuojate sodintis įvairius augalus, sėklas, daržoves, jums ko gero reikės didesnio pasirinkimo. Šiltnamiai gali būti pagaminti įvairiausių dydžių, tad išsirinkti jums nebus sunku.

Lietuviški šiltnamiai yra vieni populiariausių pasirinkimų. Jie patvarūs, tvirti, pagaminti iš kokybiškų medžiagų. Klasika –  sukomplektuotas ir kompaktiškas modernus šiltnamis. Tai viena iš stipriausių šiltnamių konstrukcijų, skirtų mėgėjiškam ir profesionaliam sodininkui. Lietuviški šiltnamiai ir jų konstrukcija. Šiltnamio konstrukcijai pastatyti naudojama omega profiliai, kurie užtikrina naudojamų medžiagų tvirtumą ir kokybę – ilgaamžiškumą. Omega profilis pagamintas iš vokiškos plieno juostos. Šiltnamio KLASIKA karkasas pagamintas iš cinkuoto 1 mm. storio plieno profilių, sumontuot M5 varžtais.

Šiltnamio efektą sukeliančios dangos naudojamos aukštos kokybės, UV atspariame polikarbonato lakšte iš Austrijos. Polikarbonatas suteikia ypatingą šiltnamio patvarumą ir atsparumą smūgiams bei krušai. Išleidžia 82% saulės šviesos ir suardo ultravioletinius saulės spindulius. Augalai bus apsaugoti nuo šalčio (iki -5C) ir tiesioginiai nuo žalingo saulės poveikio. Tolygus šilumos paskirstymas šiltnamyje paspartins jų vystymąsi ir padidins produktyvumą. Atsparus temperatūrai nuo -40°C iki +120°C. Dažniausiai šiltnamiai turi 10 m garantiją. Klasikinis Lietuviškas modelis iš abiejų pusių turi orlaides. Šiltnamių ilgis, priklausomai nuo Jūsų poreikių, gali būti 4, 6, 8 metrų ir t.t.

Lietuviškis šiltnamiai gaminamie tiek namelio tipo, tik arkiniai. Dalis šiltnamių yra projektuojami jau su specialiu pamatu, kita dalis, komplektuojama vietoje montuojant šiltnamį. Lietuviški šiltnamiai gaminami iš profilio, tad jiems reikės daugiau laiko jų konstrukcijai sumontuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *