Kaip išsirinkti naujos statybos butą Vilniuje?

Nesuklysime pasakydami, jog Vilniuje yra pati aktyviausia nekilnojamo turto rinka Lietuvoje. Naujos statybos butai Vilniuje tampa vis aktualesni ir dažniausiai ieškomi nekilnojamo turto objektai. Buto ar namo pirkimas yra neabejotinai pats svarbiausias pirkinys kiekvieno žmogaus gyvenime. Tad apsirikti ir išsirinkti netinkamai tikrai nesinori. Tad neskubėkite ir, jeigu ieškote naujo buto, verta pasidomėti šiuo metu siūlomas projektais.

Vienas labai svarbus naujo buto pirkimo privalumas, kurio klientai nepelnytai neįvertina – informatyvus būsto rinkimosi procesas. Paprastai naujus būstus savo klientams padeda išsirinkti tokia veikla užsiimančios įmonės arba nekilnojamo turto brokeriai. Jie lydi klientą visų kelionių metu, kiek ligai besirinktumėte pirkinį. Vadinasi, turėsite profesionalų patarėją nuo rezervacijos iki gyvenimo pradžios naujai  sukurtuose namuose. Patikėkite, taip sutaupysite daug laiko ir netgi lėšų. Be to, labai dažnai naujos statybos butai parduodami vienu metu, tad būsimiems pirkėjams organizuojamos atvirų durų dienos, kurių metu galite gyvai apsilankyti name, kuriame galbūt greitai gyvensite.

Mūsų paminėtas privalumas yra daugiau būsto rinkimosi proceso lengvinimas. Tačiau, įsigijus naujus namus, labai svarbu juose patogiai ir komfortiškai gyventi. Daugelis naujų būstų pasiūlymų – pridėtinės vertės projektai. Jie atsakingai apgalvoti ir kruopščiai pritaikyti visoms amžiaus grupėms. Šiandien žmonės ypatingą dėmesį skiria patogumui, tad galimybė be sunkumų auginti vaikus ar gyventi su garbaus amžiaus senjorais, turinčiais specialių poreikių, yra labai svarbus ir sveikintinas dalykas.

Galiausiai paminėsime dar eilę privalumų, kuriuos turi naujos statybos butai Vilniuje:

  • Uždara, tvora apjuosta teritorija.
  • Įvažiavimas ir įėjimas – tik gyventojams, pro automatinius vartus.
  • Papildomai aptverta vaikų žaidimų aikštelė.
  • Projekto teritorija stebima vaizdo kameromis.
  • Aplinkos švara ir tvarka rūpinasi samdomi darbuotojai, tad be jokių pastangų galėsite džiaugtis kiemo erdve be šiukšlių.

Apibendrinant galima pasakyti, jog naujos statybos butas – tai patogus, švara ir saugumas.

Jeigu mėgstate viską namuose įrengti pagal savo sumanymus, turėtumėte žinoti, jog galima įsigyti naujos statybos butą su daline apdaila. Dalinės apdailos butuose grindų danga paprastai neįrengiama. Jeigu turite išskirtinių reikalavimų grindų dangai, tuomet rinkitės tokį butą ir, įdėję šiek tiek pastangų, laiko bei lėšų, galėsite džiaugtis būtent tokiomis grindimis apie kokias svajojote. Tą patį galima pasakyti ir apie sienas. Tik reikia žinoti, jog  sienos su daline apdaila paprastai būna su išvedžiota elektros instaliacija ir sujungimais instaliacinėse dėžėse. Nesunkiai surasite butą net su  langų angokraščiais be apdailos, be palangių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *