Fotodrobės keičia namų interjerą ir atmosferą

Noriu pasidalinti savo nuostabia istorija apie tai, kaip vos penkios fotodrobės ne tik pakeitė mano namų interjerą, bet ir leido pakeisti namų atmosferą. Viskas prasidėjo nuo to, kai nusprendžiau padaryti egzotišką fotosesiją… Egzotišką, reiškia su egzotiniais vaizdais, palmėmis, džiunglėmis, gyvūnais, atostogomis ir t.t. Viskas tose nuotraukose padoru. Na, beveik visose…

Iš tikrųjų tolimuose kraštuose nebuvau. Visa tai padaryta fotostudijoje.

Penkios fotodrobės, kurios pakeitė mano namų interjerą

Pirma fotodrobė buvo egzotiškos fotosesijos rezultatas – nuotrauka su nepakartojamu palmių fonu, kurioje aš dėvėjau spalvingą suknelę. Šią fotodrobę pakabinau miegamajame, virš lovos. Dabar kiekvieną rytą pabudusi jaučiu ryškias spalvas ir … baisų norą keliauti. Galėjau ir kitokią nuotrauką pasikabinti miegamajame, vyrui ji būtų patikusi, bet dėl vaikų nenorėjau rizikuoti. Turbūt suprantate, apie ką aš čia 😉

Antroji fotodrobė – nuostabus saulėlydžio vaizdas iš paskutinių mano atostogų Palangoje – puošia svetainės sieną. Kiekvieną kartą žiūrėdama į ją prisimenu ramybę ir grožį, kurį patyriau toje vietoje. Egzotikos nenorėjau, nes ta fotosesija juk šiokia tokia apgaulė.

Trečioji fotodrobė yra mano šeimos nuotrauka. Ją pakabinau koridoriuje, kad kiekvieną kartą grįždama namo pajusčiau mylinčių žmonių šilumą.

Ketvirtoji fotodrobė – mano šuniukų portretas – puošia virtuvę. Neįsivaizduojate, kiek kartų teko fotgrafuoti savo neklaužadas, kol jie abu žiūrėjo į vieną pusę ir gavosi visai neblogai.

Penktoji fotodrobė yra dar vienas egzotiškos fotosesijos šedevras – nuotrauka su nepaprastai gražiomis egzotinėmis gėlėmis. Ją pakabinau vonios kambaryje, kad net ir ten pajusčiau gyvybę bei prabangą. Praktiškai jaučiuosi, kaip kokiame rytietiško stiliaus SPA.

Fotodrobės atskleidė mano moteriškąją pusę ir pakeitė namų atmosferą

Kiekviena fotodrobė suteikė mano namams unikalų ir moterišką stilių, kurio anksčiau pritrūko. Mano namai tapo jaukesni, spalvingesni, ir svarbiausia – atspindi mano asmenybę bei gyvenimo akimirkas. Egzotiška fotosesija leido išreikšti savo moteriškąją pusę ir perkelti ją į namų dekorą.

Pastebėjau, kad šios fotodrobės pritraukia svečių dėmesį ir tampa puikia tema pokalbiams. Mano šeimos nariai, draugai ir kaimynai dažnai teigiamai vertina šiuos interjero elementus ir klausinėja, kur galėtų įsigyti panašių fotodrobių. Nereikia būti profesionalia fotomodeliu ar menininku, kad sukurtumėte nuostabius paveikslus savo namams. Fotodrobės yra puikus sprendimas tiems, kurie nori padaryti savo namus jaukesniais, spalvingesniais ir, svarbiausia, unikaliais, kartu išreiškiant savo charakterio savybes ir individualumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *