Dantų protezai: D.U.K

Nors dažniausiai kaip geriausia dantų atkūrimo galimybė šiuo metu yra minimi implantai, tačiau protezai – ne ką blogesnis pasirinkimas. Svarbiausia yra rasti gerą kliniką, kurioje ne tik bus suteikta informacija apie protezus, tačiau taip pat ir padedama suprasti – ar Jums jie tinka.

Kadangi rinkoje siūlomi dantų protezai yra labai įvairūs – reikia renkantis tartis su specialistais. Ir apskritai susirinkti kuo daugiau info, kuri padės suprasti kas ir kaip.

Žemiau pateiksime dažniausiai daugeliui žmonių kylančius klausimus apie protezus.

Kiek kainuoja dantų protezai?

Daugeliui kyla klausimų dėl kainos ir tai yra normalu. Labai tiksliai jas apibrėžti yra gana sunku, kadangi yra daug protezų tipų. Galiausiai, protezuoti galima ne tik  visus dantis, visą lanką, tačiau ir kelis dantis. Dažniausiai klinikos teikia pirmas konsultacijas visiškai nemokamai, tad siūlome pasinaudoti tokia galimybe.

Ar protezai atrodo natūraliai kaip tikri dantys?

Jeigu norisi maksimalaus natūralumo – tokiu atveju dažniausiai siūlomi implantai. Jie atrodo visiškai taip pat kaip ir natūralus dantys. Tačiau protezai šiuo metu taip pat džiugina estetika, kuri patinka daugeliui. Svarbiausia, kad spalva nebūtų per daug balta, kad patys dantys nebūtų per daug dideli. Kai siekiama perfekcionizmo – dažniausiai ir pasimato netikrumas. Dėl išvaizdos reikia tartis su specialistais.

Ar protezams reikia specialios priežiūros?

Protezai yra prižiūrimi taip pat kaip ir tikri dantys. Valyti reikia porą kartų per dieną. Taip pat  svarbu yra nepamiršti gerti vandens. Tokiu atveju bus panaikinamos minkštosios panašios ir išvengiama kietųjų.

Ar jie bus tinkami kieto maisto kramtymui?

Taip, protezai yra tinkamas pasirinkimas kieto maisto kramtymui. Šiuo metu jie ra gaminami iš geriausios kokybės medžiagų, kurios padeda pasiekti itin didelį tvirtumą. Dėl to kramtymas yra ne tik našus, tačiau taip pat ir sėkmingas. Maistas bus sukramtytas labai smulkiai.

Ar jie ilgai tarnauja?

Dirbtiniai dantys gali tarnauti visą gyvenimą. svarbiausia yra juos tinkamai prižiūrėti. Ir, žinoma, rasti gerą kliniką. Tokią, kuri ne tik siūlo geriausios kokybės dantis, tačiau taip pat ir garantuoja, kad atsiradus kokioms nors problemoms – daugelis jų gali būti sutvarkomos nemokamai. Taigi, reikia domėtis garantijomis.

Graži šypsena, pirmiausia, sveika šypsena. O tokia nudžiuginti gali kiekvieną, kuris supranta, kad laikas tinkamai atkurti dantukus.

Dantų protezai su garantija Klaipėdos centre.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *