Atmetimo rodiklio įtaka Jūsų internetinės svetainės lankomumui

lankytojai
Photo by PhotoMIX Company on Pexels.com

Jeigu turite savo internetinę svetainę – tokiu atveju privalote į komandą pasikviesti ir specialistus, kurie gali padėti tinkamai įvertinti Jūsų svetainės galimybes, žinoma, prižiūrėti rodiklius ir jeigu reikia juos koreguoti siekiant kuo daugiau naudos.

Vienas aspektų yra atmetimo rodikliai, kurie padeda iš esamos situacijos gauti kuo daugiau naudos. Tik reikia žinoti, kodėl Bounce rate, tai yra minėtas atmetimo rodiklis, yra didelis arba kaip galima jį pakelti.

Kaip yra skaičiuojamas atmetimo rodiklis?

Bounce rate yra skaičiuojamas tokiu atveju, kai naršytojas užėjęs į jūsų internetinę svetainę joje neatlieka jokių veiksmų, kurie parodytų, kad jis liko susidomėjęs turiniu, kuris pateiktas. Viskas galiausiai vertinama procentais ir žiūrima – kiek vartotojų visiškai nesusidomėjo tam tikru puslapiu arba svetaine. Tai padeda imtis realių veiksmų, kurie skatintų naršytoją daugiau laiko praleisti jūsų svetainėje. Jeigu asmuo apsilankė ne viename Jūsų svetainės puslapyje – tokiu atveju taikomas 0 procentų atmetimo rodiklis.

Ar jis turi įtakos SEO?

Atmetimo rodiklis yra labai svarbus siekiant, kad Jūsų puslapiui atliekama optimizacija turėtų kuo daugiau naudos. Žinoma, kad reikia bandyti klientus ne tik pritraukti į Jūsų prekybos vietą arba svetainę, tačiau taip pat ir imtis priemonių, kurios gali apdėti juos ten išlaikyti kuo ilgiau ir peržiūrėti bent jau kelis langus. Tam geriausiai tinka CTA mygtukai, kurie skatina palikti komentarus, užsisakyti naujienlaiškius bei atlikti daugelį kitų veiksmų, kurie yra svarbi SEO dalis.

Ką daryti, kad puslapis būtų patrauklus naršytojams?

Yra labai daug aspektų, kurie lemia patrauklaus internetinio puslapio apibrėžimą. Faktas, kad visada geriausia yra įtraukti kuo daugiau skirtingų metodų, kadangi tokiu atveju nauda bus taip pat pati didžiausia. Taip pat svarbu sudaryti reklamos strategijos planą, kuris kuriamas laikantis apibrėžimo – kas yra Jūsų tikslinė auditorija. Kuo geriau ją pažinus – tu yra paprasčiau rasti priemones, kurios geriausiai pasiteisino Jūsų verslo atveju ir tuo pačiu apdės atmetimo rodiklį – Bounce rate – padaryti kuo mažesniu.

Daugiau informacijos: https://www.fad.lt/blog/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *